.

.

Ориз Фармацевт,Житни Фармацевт,Сува Храна Фармацевт, Ориз Складирање Сад,Капацитет На 0.79 Гал, Погоден За Ориз, Црвен Ориз, Црна Ориз, Грав, Кафе Грав И Куче И Мачка Хр

Ориз Фармацевт,Житни Фармацевт,Сува Храна Фармацевт, Ориз Складирање Сад,Капацитет На 0.79 Гал, Погоден За Ориз,

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

Висок Квалитет На : ориз диспензерот се направени од храна одделение PP материјал, кој е издржлив и може да се користи за долго време.Големина : Житни фармацевт големина е 12.2 x 9.6 x 3.7 во, Капацитет на 0.79 гал.Ориз Диспензерот : Добро запечатување, водоотпорен и влага-доказ, може да се задржи внатрешната зрна суво, Ѕид Монтирани Сува Храна за Складирање Сад заштедува простор.Лесен за Инсталација : сува ѕидот, кора исклучување на транспарентен заштитна фолија и се држи на ѕид, да се притисне надвор на воздух внатре, а потоа се зацврсти на житни фармацевт.Висок квалитет на услуга : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со ориз фармацевт.Ние обезбедуваме 30-дневниот гаранција за парите назад.

Главните карактеристики

Избор на клиент