.

.

Подарок Кутија 54mm Дно Portafilter Две Првенство Кошница Филтер Дистрибутер Leveler Дозирање Прстен Инка Подесувате Tamping Мат Breville 8 Серија Дрво се Справи со не ' Рѓосувачки Че

Подарок Кутија 54mm Дно Portafilter Две Првенство Кошница Филтер Дистрибутер Leveler Дозирање Прстен Инка Подесувате

DEN 1679.76

Пристапност
Во достапна форма

【ЛЕСНО ДА се ПОДОБРИ ВАШИОТ ЕКСТРАКЦИЈА】 Со ова дно portafilter, ќе бидете во можност да се види на екстракција во реално време да се разбере, ако сте го прави за мелење, дистрибуција и tamping совршено.【PERFICT ПОДАРОК ЗА ПРОИЗВЕДУВААТ】 Има елитното убава ПОДАРОК КУТИЈА.Ви помага да ги дистрибуираат и на ниво на кафе.Дрво имаат црв, добар контакт и убава текстура.Protract вашата работа врвот и анти-слајд.Добиете еден СЕТ, се подобри во секој додаток ви треба. 7 во 1 : подарок кутија, дно portafilter, две куп кошница филтер, три агли дистрибутер, дрво се справи со подесувате, tamping мат и дозирање Прстен се СИТЕ ВКЛУЧЕНИ!Тие се компатибилни едни со други. 【ПРИРОДНО ДРВО се СПРАВИ со】 Сите рачки се направени од 100% природни ружино дрво.Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик и цврсто дрво.Има елитното убава ПОДАРОК КУТИЈА.Дрво жито на рачка изгледа убаво и тоа е добро полиран и удобно да се одржи. 7 во 1 : подарок кутија, дно portafilter, две куп кошница филтер, три агли дистрибутер, дрво се справи со подесувате, tamping мат и дозирање Прстен се СИТЕ ВКЛУЧЕНИ!Тие се компатибилни едни со други.Добиете еден СЕТ, се подобри во секој додаток ви треба.Сите CNC од нерѓосувачки челик блок, убава и прецизни.Со СЕТО она што може да се потребни.Лесен за употреба и чиста.Кафе Дозирање Прстен стопира губењето на кафе и го спречува мензи на вашата работа врвот.Голем и удобно Tamping Мат.Поради природните варијации, се справи со дрво жито и боја може малку да се разликуваат од photos.Ви помага да се поправи екстракција проблеми повеќе лесно и ефикасно.Тие имаат повисок квалитет и подобар изглед од оригиналот на оние.Лесен за употреба и чиста.Сите CNC од нерѓосувачки челик блок, убава и прецизни.Тие имаат повисок квалитет и подобар изглед од оригиналот на оние.Дрво жито на рачка изгледа убаво и тоа е добро полиран и удобно да се одржи.Со СЕТО она што може да се потребни.

Главните карактеристики

Избор на клиент