.

.

РАЗГОВОР РАБОТИ Пренослив Апарат Моќ Банка USB Батеријата Пакет 6000 mAh - Надворешни Мобилен Телефон Копија Понуда за Apple iPhone 13, 12, 11, XR, XS, X, 8, 7, 6, SE, iPad, Андроид за Samsung Гала

РАЗГОВОР РАБОТИ Пренослив Апарат Моќ Банка USB Батеријата Пакет 6000 mAh - Надворешни Мобилен Телефон Копија

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРЕНОСЛИВ ПОЛНЕЖ МОЌ БАНКА : 6000 m Ah батерија материјали супер брзо полнење на 2.1 Една од вкупниот излез во вашите уреди, па можете да трошат помалку време на полнење и повеќе време зборуваме, смси, слушање, читање или играње!.МОЌНОСТ ДО : Наша моќ банки ќе ви ги напојува дома, во канцеларија и на-на-одат со екстра батеријата за вашиот мобилен телефон за Apple i Phone, Android за Samsung Галакси, i Pad/Таблет или USB уреди (Bluetooth Слушалки, Bluetooth Звучници, итн.).DUAL USB ПОРТИ : Полнење до два уреди во исто време со заеднички излезна моќност која е автоматски дистрибуирани преку двете пристаништа со smart IC чип технологија за да се идентификуваат уреди вклучен и се применуваат сила за тоа.SAFE ЗАДОЛЖЕН : 10 W/2.1 пренослив апарат карактеристики интегрирано коло заштита за да ја заштитите вашиот уред од било прегревање, overvoltage и краток спој.ВКЛУЧУВА : Батеријата пакет вклучува прирачник за корисникот и 7 инчен микро USB полнење кабел дизајниран за повторно полнење на моќ банка.Боја : Space Сива Мал и компактен, но натоварен со моќ за да се задржи вашите уреди вклучен во движење!Со моќ опции на 4000 / 6000 / 8000 / 10000 / 16500m Ah сигурни сме ние може да ви даде многу потребни моќ ја зголемува вашата уреди ќе треба додека се во движење, па можете да се задржи зборува, смси, пребарување или играње!.Powerbanks функција 4 LED индикатор кој ја покажува полначот ниво на енергија, така што ќе се знае точно кога пренослив апарат треба да се полнат.Вклучени со батеријата pack е кориснички прирачник и 7 инчен микро USB полнење кабел дизајниран за повторно полнење на моќ банка.Овие полначи се изградени за секојдневна употреба и лесно се вклопуваат во планот на вашата рака, џеб, чанта, торба или ранец.Работи со било кој стандарден USB уред, како што се мобилните телефони и паметните телефони : За Apple i Phone, i Pad, Види, Air Pods и Андроид за Samsung Галакси, Таблети или USB додатоци за Nintendo Switch, Безжични Слушалки/Earbuds, Bluetooth Звучници, E-Читателите, и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент