.

.

SYLVANIA Халоген 50W PAR16 Рефлектор Потоп Светлината, GU10 База, 1 Пакет

SYLVANIA Халоген 50W PAR16 Рефлектор Потоп Светлината, GU10 База, 1 Пакет

DEN 225.36

Пристапност
Во достапна форма

50 вати, поплава зрак халоген светлина. 120 volts. 450 lumens на светлината. 2800 К на температура на бојата.Супериорен светлина квалитет по прифатлива цена.Халоген PAR светилки се прифатлива внатрешна/надворешна решение за вдлабнати downlights, песна осветлување, ѕидот за перење, и општа намена апликации во станбени, продажба на мало, ресторан, угостителство, канцеларија, управување со имот, и во училишната средина.50 вати поплава зрак халоген светлина нуди 2,000 часа на гаранција, поддржан од употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент