.

.

MroMax 8PCS Рамен Зглоб 38mm/1.5 x 30мм/1.18 1mm x/0.04 Сребрен Тон на 304 Нерѓосувачки Челик Врата Кабинет Накит Случај Дрвена Кутија Шарки Фитинзи Бранеа Заврши

MroMax 8PCS Рамен Зглоб 38mm/1.5 x 30мм/1.18 1mm x/0.04 Сребрен Тон на 304 Нерѓосувачки Челик Врата Кабинет

DEN 210.96

Пристапност
Во достапна форма

【Димензија】се Прошири Димензии : Должина : 38mm/1.5";Width : 30мм/1.18"; Дебелина : 1mm/0.04"; Завртка Дупка со Дијаметар : 4.5 мм/0.18". 【Премиум тоа е издржлив и лесен за употреба. 【Лесно да се инсталира】 Дојде со компатибилен завртки за задоволување на вашите барања, лесно да го инсталирате, а заврши во минути, шарки, не може да се прилагоди откако тие се опремени, ве молиме бидете сигурни дека местото што сакате да се вежба пред да се користат. 【Широк Спектар на Апликации】 Погоден за дом, канцеларија, ковчегот, плакар, кабинет, приказ врати, агол, кутии, humidors, кутии цигари, накит случај итн. 【Пакет содржина】8 PCS x Рамен Зглоб (Вклучува монтажа завртки).Mro Max Рамен Зглоб Спецификација : име на Производ : Рамен Зглоб Бренд : Mro Max се Прошири Димензии : Должина : 38mm/1.5"се Прошири Ширина : 30мм/1.18"Материјал Дебелина : 1mm/0.04"Завртка Дупка со Дијаметар : 4.5 мм/0.18"Материјал : 304 од не' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Површински Третман : Жица Цртање Опис : 1. Зглоб е многу силен, но не може да се прилагоди откако тие се опремени. 2. На издржлив дизајн и елегантен бранеа заврши направи овие внатрешни работи вратата шарки траен и благородна дополнување на секој дом. 3. Кога зглоб се појавува ' рѓосано, овенати, и заглавен во крцкавиот феномен, ве молиме да го промените вашиот зглоб во време, во спротивно тоа ќе го зголеми ризикот дека вратата не ќе биде соодветно фиксна.Answer : ___________________________ Note : 1. Пред купување,ве молиме да ги прочитате нашите опис на производот внимателно и проверете ја големината внимателно, ве Молиме овозможи 0.5" разлики поради прирачник за мерење. 2. Бојата на предмети може да биде малку поинаков од сликите се должи на светлината и на екранот разлика. 3. Ве молиме имајте на вашето дете далеку од остри објекти за да се осигура неговата безбедност.Пакет содржина : 8 PCS x Рамен Зглоб (Вклучува монтажа завртки).

Главните карактеристики

Избор на клиент