.

.

MARBERO 22500mAh Преносни Моќ Станица со Светла LED Светилка за Кампување, Мала Моќ Станица КК/PD 3.0 Трошоци Брзо за Домашна Канцеларија за Итни Резерви на Отворено, Посебно Р?

MARBERO 22500mAh Преносни Моќ Станица со Светла LED Светилка за Кампување, Мала Моќ Станица КК/PD 3.0 Трошоци

DEN 2063.76

Пристапност
Во достапна форма

Тоа може да власт до најновите i Phone 12 серија и на претходните преку USB-C порта за одржување 3x побрзо од оригиналот 5 W полнач.A : Да, има две нивоа на brigtness.Ова ќе биде вашиот совршен партнер да започне истражување на непознато место или вонредна состојба. ♻️【Системот за безбедност на т мора AC излез, само 3 USB излези, ќе може да се наплати со мобилен телефон, ipad, таблети и други USB уреди. С : За брзо полнење функција не е достапна во овој начин.MARBERO моќ станица може да се користи за полнење на вашите уреди, во исто време додека моќта станица за полнење, што го прави лесен за употреба.Полнење на i Phone 11 околу 7 пати, Xperia XZ за 5 пати, i Pad околу 3,5 пати, и други USB апарати повеќе пати.0 USB кабел, USB PD3.П5 : Доза тоа се итни СОС Светлото?.Q3 : на Колку начини за надополнување на оваа единица?.Најоддалечената осветлување на далечина може да биде повеќе од 33ft и има СОС модел да ви помогне да испратите итни сигнализација.Оваа енергија складирање напојување е одличен Божиќ подарок. ????【Светла LED Светло за Итни】преносни моќ станица изградена-во силното LED светло, е моќна што обезбедува долг рок пати.95/моќта на вашиот уред.Q4 : Може да сите USB излез направите брзо полнење?.Q2 : Како да се пресмета на работното време за вашите уреди?.Ако сте соочени со ноќното итни случаи или ненадејна моќ прекинување, оваа светилка ќе биде навистина корисна.Преносни држачи за лесно може да се користи за напојување за iphone, камери, конзоли за игри, мини фанови, LED светла, и лап-топ компјутери.

Главните карактеристики

Избор на клиент