.

.

Пренослив Апарат Моќ Банка 10000mAh【2 Пакет】 Ултра Тенок Дизајн Преносни Телефонскиот Полнач со Type C 3 Текст & 2 Излез Резервната Полнење Надворешни Батеријата Пакет за

Пренослив Апарат Моќ Банка 10000mAh【2 Пакет】 Ултра Тенок Дизајн Преносни Телефонскиот Полнач со Type C 3 Текст

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

【Мали . 【Двојна Излез . 【Универзална Компатибилност】моќ банка ги поддржува iwatch, Airpods, Samsung Галакси, повеќето други Паметни мобилни телефони, Таблети, Bluetooth уреди и повеќе.Тоа може да ви наплати 6 до 8 пати да се елиминира напнатоста на вашата батерија исцрпеност.Одговараат за патување, и други затворен активности на отворено;. 【4 LED Светла . 【24 Месеци Услуги за Поддршка 】AONIMI 10000m Ah пренослива батерија полнач(Црвено & Црно), Micro USB кабли, прирачниците.И 24 месеци гаранција политика и 24 часа пријателски услуги на клиентите.лесен-за-се постигне поддршка!Било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. 2 Пакет 10000m Ah моќ банка, компактен и пренослив за да ги задоволи секојдневните потреби!Конструиран Специјално за Smart Phone, Android Телефон, Таблет и други уреди.Усвојува нашите напредни интелигентни контролирање IC повисок квалитет, побезбеден и посигурен.Моќен и подолго-трајни живот после 100% проверуваат и континуираното стареење тест.вграден-во интелигентни чип може да се заштити вашиот уреди против overcharge, overdischarge, прекумерна струја, краток кола или прегревање, FCC, CE, ROHS потврдија, Вашата безбедност е секогаш приоритет.Важно Забелешки.Ве молиме полнење на моќ банка биде полн со 100% моќ целосно пред првото користење.

Главните карактеристики

Избор на клиент