.

.

Г-дин Lei Рачни Фан, Преносни Мини Мали Лични Фан Со USB Полнење на Батеријата работи И 3 Прилагодливи Брзина, Рачни Вентилатор За Девојки Жени Мажи Home Office Затворен Отво

Г-дин Lei Рачни Фан, Преносни Мини Мали Лични Фан Со USB Полнење на Батеријата работи И 3 Прилагодливи Брзина,

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Десктоп Фан : Свитка рачка, стави фан на рамна површина како десктоп, канцеларија маса, ноќта маса, кафе на маса и да уживаат во слободното време кога разговараш, гледате видео, спиење, како и работното време, студија време во канцеларија, библиотека и настава.

Главните карактеристики

Избор на клиент