.

.

Мисија Инстант Вентилаторот За Ладење Лични Воздушен Кулер, Преносни, Користете Внатрешен/Надворешен, Вклучува - Единица, 1 Обновливи Ice Pack

Мисија Инстант Вентилаторот За Ладење Лични Воздушен Кулер, Преносни, Користете Внатрешен/Надворешен, Вклучува

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРЕНОСНИ рачен ДИЗАЈН - Лесно да се носат или да се вклопат во џебовите, ранци, пошта или cupholders па може да се избега на топлина on-the-go!Совршен за употреба на вашето биро, во канцеларија, додека пешачење, кампување, во игра, во парк, плажа, додека вежбате, на работа, околу куќа, во шетач & многу повеќе.ЛАДЕН ВОЗДУХ МОЌ ЗА ЧАСОВИ – Вакуум изолирани од не ' рѓосувачки челик двоен ѕид комора помага да се задржи Експлозијата Пак ice pack замрзнати, обезбедување на ладен воздух моќ, за неколку часа.Коцки мраз, исто така може да се користи во секоја единица обезбедува привремено кул.Refreezable ice pack ладење обезбедува помош за подолго отколку традиционалните мраз.БРЗ и ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Само вметнете батерии или приклучокот со микро-USB, вметнете refreezable ice pack или редовни коцки мраз, и притиснете го копчето за освежување ладно ветре што овозможува инстант олеснување од searing топлина!. 6 V МОЌЕН МОТОР & ТУРБИНА ФАН – Висока излезна турбина фан црпи на амбиентниот воздух во и околу refreeezable ice pack, создавајќи еден вител и испраќање на ладен воздух од компресорот.За да се зголеми мраз зачувување, се ВКЛУЧИ кога ви е потребна, и се ИСКЛУЧУВА кога не. 30-Минута Авто Shut-Off функција задржува ладење моќ.Моќта е максимизиран при користење на микро-USB.НАПОЈУВА СО МРАЗ ИЛИ REFREEZABLE ICE PACK – Обезбедува привремено кул напојува со мраз.Мраз генерално обезбедува 20-40 минути на освежување ладење олеснување во зависност од брзината на вентилаторот.Единицата има прилагодливи окото вентил за насочување на воздухот.Задржи кул било каде само со притискање на едно копче.Новата МИСИЈА на Инстант Ладење Вентилатор е пренослив, лични воздушен кулер кој проекти кул воздух толку ниско, како и 55 степени.Со цел да се вклопи во секоја чаша носителот (вежба велосипед, автомобил, шетач), двојно ѕидови комора чува три interlocking мраз пакети (вклучени) замрзнати додека внатрешни турбина фан проекти кул воздух.Идеален за секоја активност.Без разлика дали сте во забавен парк за ден или на пулт – МИСИЈАТА Инстант Вентилаторот за Ладење ќе се обезбеди траен ладење кога тоа се брои.

Главните карактеристики

Избор на клиент