.

.

Преносни Мини Рачни Фан - Прилагодливи Speed USB Батерија на Вентилаторот за Ладење - Мали Виткање Фан Со Итни Мобилен Телефон Моќ Банка За Внатрешна Отворено Патување

Преносни Мини Рачни Фан - Прилагодливи Speed USB Батерија на Вентилаторот за Ладење - Мали Виткање Фан Со Итни

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да добие целосна наплата. (не работи додека го полните)КРЕАТИВЕН ДИЗАЈН, УБАВ ПОДАРОК : виткање функција го прави фан исклучително лесен за употреба, ова го прави на рака фан не е само рачен употреба, но, исто така, може да биде укината и се става на десктоп да ги користат, на секој агол, да ги задоволат вашите потреби.Ние гарантираме за квалитетот на нашите производи и сакате да бидете целосно задоволни со вашите купувања. ❤ 3 БРЗО ПРИЛАГОДЛИВИ : мали преносни фан со 3 прилагодливи брзо ќе ги задоволи вашиот различните потреби, вие едноставно можете да притиснете на копчето за промена на правец на поставувањето, притиснете прво за ниска брзина, втората на средна брзина, а трети за висока брзина и правец е доволно моќни да се излади ќе надолу брзо.СПЕЦИФИКАЦИЈА : ● Полнење Текст : DC5 V / 1000ma● Празнење Излез : 5 V / 1000ma ● USB Излезна Моќност : 5 W● Капацитетот на Батеријата : 3000m Ah● Производ Големина : 162'8017mm.НЕОДАМНА ЛАНСИРАШЕ МИНИ РАЧНИ ФАН : По тестирање и истражување на многу рачни навивачи во пазар, ние се комбинираат на различни потреби на клиентите, и конечно дизајниран оваа најнова мини преносни фан со Итни Моќ Банка.тоа е уникатна меѓу различни фанови, секој стилски личност го заслужува тоа, светло розова боја изгледа свежо, сигурно ќе биде завидувам на сите што со оваа мини џеб фан, тоа е идеален и за сопствена употреба или како подарок за вас пријатели.Со користење на преносни виткање дизајн, тоа ќе не заземаат премногу простор и тежина кога ставање во еден ранец.Дури и во вашиот џеб е бриз. ❤ МАЛИ, НО МОЌНИ : ќе бидете изненадени од тоа колку моќна на рачни батерија фан е во споредба со своите мали димензии, Тоа е многу погодно да се користи како што може да се добие извор на енергија како што се USB адаптер, моќ банка.БАТЕРИЈА : Нашите мали лични фан се напојува со надградена батерија 3000m Ah литиум-јонска батерија, држете го полните добро и животниот век на батеријата е подолго трае 12 часа, при мала брзина на прилагодување, потребни два часа за целосно полнење., тоа доаѓа со полнење кабел, можете да ги полните со редовните приклучок, моќ банка, компјутер или било кој друг уред кој има USB порта.

Главните карактеристики

Избор на клиент