.

.

Жените Тренингот Leggings Висока Waisted Стомак Контрола Јога Панталони Салата Компресија Sportspant Хулахопки Тенок Одговара Активни Панталони

Жените Тренингот Leggings Висока Waisted Стомак Контрола Јога Панталони Салата Компресија Sportspant Хулахопки

DEN 456.00

Пристапност
Во достапна форма

Јас сум малку загрижен за големина.Овој спорт leggings жените е супер меки, не избледуваат, не pilling и е целосно дише и фитили далеку влага, речиси како втора кожа.машина перат во 30/40 ° C.✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈leggings кожа изгледаат жените leggings за жените се наредени теди крзно хулахопки за жените се наредени на топлинска панталони жените спорт термички панталони жените leggings термички панталони жените краток термички панталони жените велосипедизам термички панталони жените водоотпорен термички панталони жените зима наредени краток големина термички панталони мажите зимската термална панталони мажите краток велосипед термички панталони мажите наредени спортски термички панталони мажите фармерки термо тренерки pajama панталони за жени drawstring мека панталони со широк нозе и перење торба дами готски панталони.Тоа е лесно да се мијат и се грижи за, бидејќи тоа е силен и издржлив.Пакет содржина : 1 * pant Q : јас обично носат средна големина.Основни семоќниот јога панталони за жени го следат секој тротоарот без ограничувања.

Главните карактеристики

Избор на клиент