.

.

Hurley Мажите Шапка Set - 2 Парче Икона Beanie и H2O Дпи-Fit One & Only Пот Отпорни Опремени Бејзбол Капа

Hurley Мажите Шапка Set - 2 Парче Икона Beanie и H2O Дпи-Fit One & Only Пот Отпорни Опремени Бејзбол Капа

DEN 314.40

Пристапност
Во достапна форма

Beanie : 100% Акрил; Бејзбол Капа : 100% Полиестер.Увезени.Опремени затворање.Рака Мие Само.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ HURLEY HEADWEAR : Високо-квалитетна машка зимска шапка е направен со меки, удобни ткаенина; Совршен за сите-ден се носат во есен и зима.БЕЈЗБОЛ КАПА : Лесни и дише криви-гребенот опремени бејзбол капа кој H2 O-ДПИ ткаенина и sweatband за подобрена удобност и ефикасност.КЛАСИЧЕН СТИЛ : машки beanie изгледа одлично со секоја облека; Совршен за повик носат, скијање, сноубординг, оди на работа, назад на училиште, и носење низ кампусот.АКТИВНИ HEADWEAR : Влага-wicking ткаенина на оваа бејзбол капа ви држи сува и удобно; Совршен летен headwear дека останува да се стави кога џогирање, уметничко лизгање, спортување, или работат надвор.ЛЕСНО НЕГА : Машина за Миење, Собори Сува на beanie; Рака Мие бејзбол капа; ве Молиме Упатување со Опис на Производот за Повеќе Детали.

Главните карактеристики

Избор на клиент