.

.

SUVIUS Електрични Vibrating Батерија Пена Ролери - 4 Интензитет Нивоа за Фирма Батерија-Напојува Длабоко Ткиво Обновување, Обука, Масажа - Терапевтски Грбот и Мускулите Мас

SUVIUS Електрични Vibrating Батерија Пена Ролери - 4 Интензитет Нивоа за Фирма Батерија-Напојува Длабоко Ткиво

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРИЛАГОДУВАЊЕ : Изберете од три нивоа на вибрации или бран на моделот.ПОБЕДИ БОЛКА : идеален ролери за напнатост во мускулите и тренингот болка.ПРЕЦИЗНОСТ : вибрирачкото ролери е единствен облик ви помага да се концентрира на вашата болка поени директно.ТРЕТМАН : А vibrating масажа топката како ова е моќна алатка во масажа на терапија раководство.ВО КУТИЈА : Еден vibrating ролери, полнење кабел, Quick Start Водич, и Упатството за Корисникот.

Главните карактеристики

Избор на клиент