.

.

Dylandy Паричникот Молив случај, Креативните Едноставна Солидна Боја Чувствував Пенкало Торба Машки и Женски Канцелариски Торба Мултифункционален Молив за Складира?

Dylandy Паричникот Молив случај, Креативните Едноставна Солидна Боја Чувствував Пенкало Торба Машки и Женски

DEN 56.16

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : се чувствува крпа.Спецификации : 8.5*20.8 cm.Тоа може да се одржи пенкала, моливи, владетели, highlighters мали и канцелариски работи.Идеален Подарок за Дипломирање, Роденден, Назад на Училиште и Божиќ.Пакет се вклучени : 1 BUC пенкало торба.Материјал : се чувствува cloth Specifications : 8.5*20.8 cm Very пријатен, лесен и компактен, но со добар капацитет идеални за чување моливи orcosmetic комплет.Торба направи здрав со силна патент.Погодна за ученици, студенти или канцеларијата на работниците.Може да се користи како молив случај, Козметички кеси, Cellphone торба и монети торба.Прашува : Прирачник за мерења на локации, може да се 1-3cmerror, ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

Избор на клиент