.

.

Dft Птици Замав Дрвен Мост Скала Climbatiel Parakeet Папагал Милениче Играчка

Dft Птици Замав Дрвен Мост Скала Climbatiel Parakeet Папагал Милениче Играчка

DEN 1560.00

Пристапност
Во достапна форма

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : .Еднократно, трајни, практични, добра еластичност.Шарени, убави, еластична, вашите миленици сигурно ќе уживам во тоа.Одговара за хрчаци, стаорци, папагали.Одличен подарок за вашето домашно милениче, вашето милениче ќе се допаѓа многу.Спецификации : . 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Еднократно, трајни, практични, добра еластичност.Шарени, убави, еластична, вашите миленици сигурно ќе уживам во тоа .Одговара за хрчаци, стаорци, папагали голем дар за вашето домашно милениче, вашето милениче ќе се допаѓа многу.Карактеристики : Материјал : Дрво+Челик rim Должина : стан. 18cm/30cm/39cm/48cm (може да изберете големина сакате) Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен ??????? 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. ??????? 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме.

Главните карактеристики

Избор на клиент