.

.

Dft Храна, Вода Хранење Птица Двојно Чаши со Клип од не ' Рѓосувачки Челик Папагал Кафез Стојат

Dft Храна, Вода Хранење Птица Двојно Чаши со Клип од не ' Рѓосувачки Челик Папагал Кафез Стојат

DEN 895.20

Пристапност
Во достапна форма

Високиот квалитет на материјалите.Лесен за птици да јаде или пие.Не ' рѓосувачки челик го прави тоа трајни и долг живот.Чаши со клип е уште поцврста.Може да се залепи за стојат носителот или птичји кафез. 100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Ако сте хранење на птици,тогаш ќе мора да треба ова.Птицата чаша со клип е лесно за птици да јаде или пие.Тоа е направено од нерѓосувачки челик и да се обезбеди својата висок интензитет quality This тип на првенство, вклучувајќи и две чаши,па тоа може да ги стави храна и пијалок во исто time Clearly,тоа е алатка која секој птици сопственикот ќе носат еден.Карактеристики : Висок квалитет на материјалите.Лесен за птици да јаде или пие.Не ' рѓосувачки челик го прави тоа трајни и долг живот.Чаши со клип е уште поцврста.Може да се залепи за стојат носителот или птичји кафез.Две Чаши се вклучени во една можат да бидат соодветни за да се одржи храна и пијалоци, 1 компјутер од двојно птица првенство само,други додатоци демо на сликата не е вклучена Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Димензии : S : 4x3.8cm/1.57x1.50" Целата Должина : 11cm/4.33" М : 5х5.2cm/1.97x2.05" Целата Должина : 13cm/5.12" L : 5.5x6.5cm/2.17x2.56" Целата Должина : 16.5 cm/6.50" Големина : S,M,L Тежина : 47g,65g,80g Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Птица Чаши(со клип).

Главните карактеристики

Material:
Stainless Steel
Color:
Silver
Dimensions:
S
M:
5x5.2cm/1.97x2.05'' Whole Length
L:
5.5x6.5cm/2.17x2.56'' Whole Length
Size:
S,M,L
Weight:
47g,65g,80g
Quantity:
1 Pc
Note:
1.Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you :
Package includes(without retail package):
1 x Bird Cups(with a clip) :
Избор на клиент