.

.

Yoto 'Одвратна Рими од страна на Roald Dahl Аудио Приказна Картичка за Деца за Yoto Играч и Yoto Стан – за Момчиња и Девојчиња 3-8 Години

Yoto 'Одвратна Рими од страна на Roald Dahl Аудио Приказна Картичка за Деца за Yoto Играч и Yoto Стан – за Момчиња

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

ШТО Е ТОА : Нашите омилени расадник рими прераскажува со постојано-толку-злите Roald Dahl се развива.КАКО РАБОТИ : Pop оваа картичка во Yoto Плеер и аудио почнува да, земи ја картичката надвор повторно и аудио запира.Дизајниран за лесно да се контролира од страна на децата со користење на физички Аудио Картички.ДЕТЕ-ПРИЈАТЕЛСКИ : Yoto ги обединува најдобрите приказни, музика, активности, објави и радио за деца - и сите содржини се безбедни за тоа е специјално избрани и создадени со деца во умот.ВО ДЕТАЛИ : Еден audiobook картичка; Работи време : 35 минути; Возраст : 3-8 години; Јазик : англиски; Чита од : Стефан Mangan, Tamsin Greig, Miriam Margolyes; Автор : Roald Dahl.YOTO ИГРАЧ : мерка на Детето Интерактивни Аудио Звучници се Продава Одделно.Одвратна Рими од Roald Dahl Вашиот омилен расадник рими прераскажува со постојано-толку-злите Roald Dahl се развива.Можете да размислете повторно дали сте размислувале што знаеше приказни на некои од најпопуларните приказни.Еве шест од најпознатите прераскажува, со повеќе од еден пресврт или две, од страна на господар на стрип и крв-curdling. 1982 година од страна на Roald Dahl Кандидат Ltd. (P) 2013 Пингвин Случаен Куќа ДОО.

Главните карактеристики

Избор на клиент