.

.

Нерѓосувачки Челик Лук Рокер Дробилката Минсер Притиснете Со Четка за Чистење и Силиконски Лук нож за лупење

Нерѓосувачки Челик Лук Рокер Дробилката Минсер Притиснете Со Четка за Чистење и Силиконски Лук нож за лупење

DEN 1082.40

Пристапност
Во достапна форма

Умно дизајниран мулти-функција лук алат за дробење и mincing.Едноставно место на врвот на лук карамфил и рок и назад.Лажичка од мелени лук за употреба во вашите рецепти.Како тоа е направено од Нерѓосувачки Челик, Лук Рокер е лесно да се чисти, може да се исплакнете го под вода по употреба.Сет од 3 : рокер лук притиснете, храна одделение силиконски нож за лупење без мирис, и четка, сите високо-квалитетни прибор за притискање лук се предвидени.Без мирис на лук остана на вашите раце по пилинг и сечкање и не е неуредна.Користете го нашиот лук притиснете за да се зголеми чувството на среќа!.Висок квалитет со силиконска лук нож за лупење да ви помогне да ги отстраните лукчиња пред притискање.Мала, но парична казна четка за отстранување на екстра индукција и чистење на presser напор.Овој стилски Лук Притиснете раскинува лукчиња, брзо и лесно, принудувајќи парчиња преку мрежа на дупки во својата база.Рокер е лесен за чистење со млаз вода, но, исто така, е машина за миење садови безбедно.Како тоа е направено од Нерѓосувачки Челик, единица може да се печете под вода, по употребата, и се користи за да нежно се фаќа за рацете и прстите за да се намали било лук мирис (Нерѓосувачки Челик е мисла да се отстрани силни мириси лево од ракување со лук).Пакетот вклучува : 1 x Нерѓосувачки челик лук притиснете 1 x Лук нож за лупење 1 x Чистење со Четка.

Главните карактеристики

Избор на клиент