.

.

Moda Ткаенини Примитивни Собири Урбани Farmhouse Собири II Jelly Roll 40 2,5-инчен Ленти Moda 49130JR

Moda Ткаенини Примитивни Собири Урбани Farmhouse Собири II Jelly Roll 40 2,5-инчен Ленти Moda 49130JR

DEN 756.00

Пристапност
Во достапна форма

Прецизност намали ткаенина ленти се елиминира досадни и одземаат многу време рака сечење. 100% памук ткаенини; ватенка и модни тежина; сече и се спакувани со Moda Ткаенини.Вклучува 40 ленти.Precut ткаенини не треба да биде машина за laundered пред да го користите.Секоја лента мерки 2.5x44 инчи.Желе Ролни се згодни, професионално се намали assortments на боја-координирани 2.5x44-инчен материјал ленти.Овие прецизност исечете форми елиминира досадни и одземаат многу време рака сечење додека подобрување piecing точност.

Главните карактеристики

Избор на клиент