.

.

Jopwkuin Патка Бања Играчка, Патка Играчки за Ducklings мала Тежина за Бања(#1)

Jopwkuin Патка Бања Играчка, Патка Играчки за Ducklings мала Тежина за Бања(1)

DEN 938.40

Пристапност
Во достапна форма

【СИМПАТИЧНА ПАТКА МОДЕЛИРАЊЕ】- Цртан филм патка моделирање, светла боја, целокупната изгледа симпатична и убава, да се привлечат бебето внимание. 【ПРЕНОСНИ ADN ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ】- мала тежина и во мали димензии, лесен за складирање и за носење, погоден за различни повод, совршена за домашни и патување употреба. 【4 PCS ЗА СЛОБОДНО се КОМБИНИРААТ】- 4pcs на патка играчка се достапни, може слободно да се комбинираат за да се игра, родителите може да се игра со нивните деца. 【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】- Направен од висок квалитет на гумени материјал, безбедно и не‑токсични, еко‑пријателски и фирма, да бебе. 【INTRERESTING】- Тоа може да плови на вода, една исклучителна и интересни бања играчка, погоден за бебиња да се сфати, да ги направи да се забавуваат.Функција : 1. Направен од висок квалитет на гумени материјал, безбедно и не‑токсични, еко‑пријателски и фирма, да бебе.2. Цртан филм патка моделирање, светла боја, целокупната изгледа симпатична и убава, да се привлечат бебето внимание.3. Тоа може да плови на вода, една исклучителна и интересни бања играчка, погоден за бебиња да се сфати, да ги направи да се забавуваат.4. 4pcs на патка играчка се достапни, може слободно да се комбинираат за да се игра, родителите може да се игра со нивните деца.5. Мала тежина и во мали димензии, лесен за складирање и за носење, погоден за различни повод, совршена за домашни и патување употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Патка Бања Toy Material : Rubber Duck Мајка Големина : Прибл. 12 x 6.5 см / 4.7 x 2.6 in Duck Бебе Големина : Прибл. 4 x 4cm / 1.6 x 1.6 несоодветни Возраст : 3 месеци + (за референца само) Пакет Листата : 4 x Duck Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Duck Bath Toy
Material:
Rubber
Duck Mother Size:
Approx. 12 x 6.5cm / 4.7 x 2.6in
Duck Baby Size:
Approx. 4 x 4cm / 1.6 x 1.6in
Appropriate Age:
3 months + (for reference only)
Package List:
4 x Duck :
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Избор на клиент