.

.

VARWANE Вратот Фан, Батерија Погон, 6 Работни Часови, 3 Брзини, Агол на Струење Прилагодливи,Управувана погоден за носене Лични Фан, Leafless, Батерија, приклучок за Слушалки

VARWANE Вратот Фан, Батерија Погон, 6 Работни Часови, 3 Брзини, Агол на Струење Прилагодливи,Управувана погоден

DEN 549.12

Пристапност
Во достапна форма

Се релаксираат во секое време, насекаде, стилски стил го прави да изгледаат кул.Виси на вратот, погоден за патување во топло време, те спаси од срам на капе пот одеднаш во јавноста во многу места, што е вашата добра асистент во лето.Преносни фан е многу погодна за лична ладење, канцеларии, цркви, активности на отворено, како што се кампување, патување, пешачење, качување и гледање спортски игри, итн.Долго Траење На Батеријата.Вградена литиум батерија на 1800m Ah овозможува 6 часа макс.на работа во прва брзина. 3 часа на цената на целосна континуирано ќе се излади надвор за 2-6 часа.Широк Спектар на употреба - Мини USB фанови се лесни за носење и лесно да се продавница, и навистина hands-free вратот бенд фанови.Затворен активности се одлична отворено!Тоа е објект кој работи во секоја сцена како што се лето, на отворено, BBQ, спортски гледа, одење, качување, екскурзија, фестивал, патување, и училиште.Лето може да се користи како електричен вентилатор.Можете да уживате во чиста и удобно воздух.

Главните карактеристики

Избор на клиент