.

.

YSSAFE /Виножито Рефлексивни Цевки Ткаенина Лента Флуоресцентни ReflectiveTape/Пламен Оган Retardant Ткаенина Лента/Рефлексивни Webbing Лента/Еластична Предупредување Сафет

YSSAFE /Виножито Рефлексивни Цевки Ткаенина Лента Флуоресцентни ReflectiveTape/Пламен Оган Retardant Ткаенина

DEN 218.16

Пристапност
Во достапна форма

Рефлексивни еластична лента spandex лента помага спречува несреќи ,што сте или Возачот високо бидат видливи за автомобили во и дење и ниско-светлосни услови.Димензии : Должина : 118"(3m),Вкупна ширина : 1.6"(4cm). 100% Полиестер Шие-На Лента Рефлексивни Лента Лесни Додади ја оваа лента со членовите на облека ќе биде бидете сигурни дека вие или возачот високо видливост !Одлично да се носат кога надвор возење ,џогирање,одење,трчање climing , возење велосипед, возење велосипед во вечерните часови или навечер.

Главните карактеристики

Избор на клиент