.

.

Винил Кожата Decal Заврши Налепница Маска за MagicBand 2 Магијата Бенд 2 Божиќ Светла или Празник Тематските

Винил Кожата Decal Заврши Налепница Маска за MagicBand 2 Магијата Бенд 2 Божиќ Светла или Празник Тематските

DEN 144.00

Пристапност
Во достапна форма

ЗАБЕЛЕШКА - ве МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДА го ПРОЧИТАТЕ СИТЕ ДЕТАЛИ : Што се вклучени : Моделот прикажан во целост бенд должина со Главата decal за средината (АКА дух пакостник) на Магијата Бенд дух пакостник.Одговара и на возрасни & дете големина Магија Бенд 2.0 Винил е лесно да се манипулира и ќе се формира на вашиот Дизни Магија Бенд совршено.Водоотпорен & дизајнирани да издржат сонце, ветер, вода паркови.НЕ спреј вашиот бенд decals со сончање или грешка спреј како овие хемикалии може да го оштетат печатите.ДИЗНИ МАГИЈА БЕНДОТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ НЕ ВЛИЈАЕ НА СКЕНЕРИ ВО ПАРКОВИ, ХОТЕЛИ, РЕСТОРАНИ, ИТН.Инструкции за тоа како да се применуваат и да се грижи за вашиот винил decals ќе бидат вклучени со вашата пратка **јас не тврдат сопственост на некоја од сликите што се користи за моите производи.Јас само задолжен за моето време и материјали кои се користат.Било какви авторски права/заштитна марка слики кои се користат во дизајни се слободни и не се продаваат.** FIT – Нашите Magic Band decals се вклопуваат и возрасни & дете големина бендови како тие само ги покриваат обоени дел од бенд.Тие се вклопуваат совршено со надворешниот обоени дел на или надвор од бендот. (Не треба да се определи ако ви треба decal да одговара за возрасен или дете бенд, decal е иста големина или начин).ФЛЕКСИБИЛНИ ВИНИЛ - Ние ги користиме стил на винил дека е лесно да се манипулира и ќе се формира на вашиот Magic Band совршено.Винил што се користи е оценет 10-годишно отворено винил, што значи тој е дизајниран да трае и до 10 години, дури и на отворено.ВОДООТПОРЕН - Нашите сопствени печатени винил decals се дизајнирани да издржат сонце, ветер, вода паркови & сите елементи додека вие уживате во вашиот магичен одмор.СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ – Ние не прифаќаме сопствени дизајни и им овозможи на клиентите да креираат сопствен дизајн.Ве молиме контактирајте ме за детали.

Главните карактеристики

Избор на клиент