.

.

Навивам Подобрување Volumizing, Климатизација, Навлажнувачки Стил Крем 2.5 oz

Навивам Подобрување Volumizing, Климатизација, Навлажнувачки Стил Крем 2.5 oz

DEN 286.80

Пристапност
Во достапна форма

Оваа навивам crme е уникатна - volumizing и дефинирајте кадрици во исто време.Навивам пијалак + Стил Crme.Оваа уникатна природна формула ќе се дефинираат кадрици и даваат на вашата коса здрав сјај.Одлично за кадрава, брановидни, или сува коса.Малку оди долг пат.

Главните карактеристики

Избор на клиент