.

.

Преносни Вратот Фан,Лични Bladeless Фан,USB Полнење,приклучок за Слушалки Дизајн,360°Ладење,Ниско ниво на Бучава & Лесни,3 Брзини -Бела

Преносни Вратот Фан,Лични Bladeless Фан,USB Полнење,приклучок за Слушалки Дизајн,360°Ладење,Ниско ниво на Бучава

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

√ Прилагодливи агол на Волја.Вграден-во 2400 m Ah батерија обезбеди 3 до 7 работни часови на траење (зависи од различни брзини).Во фан лисја, дозволете му на вашиот врат имаат подобро искуство во лето. 【СЛОБОДНИ ВАШИТЕ РАЦЕ & МОДА】Како нов дизајн во 2021,ова лични фан во комбинација со дизајн и носи концептот на слушалките,кој ви овозможува да се навистина слободни вашите раце и имаат модерен стил.√ 3 брзо прилагодливи, слаб ветар>природни правец на>силен ветар.

Главните карактеристики

Избор на клиент