.

.

JR 675 Жакард Ткаени Етничка Црно Бела Панделка Трим 1-9/16 (40mm) 5 Метри DIY за Шиење Изработката Дома Декор, Торба за на Рака, Појаси

JR 675 Жакард Ткаени Етничка Црно Бела Панделка Трим 1-9/16 (40mm) 5 Метри DIY за Шиење Изработката Дома Декор,

DEN 1720.80

Пристапност
Во достапна форма

полиестер. 1-9/16" жакард ткаени Етничка металик сребрена сина, црна лента намали за шиење изработката дома декор , свадба, забава, подароци виткањето, капи, торба за на рака, венчиња, навлаки, крпи, завеса, пет материјали, појаси.Состојба : 100% Сосема Нов.Изработени во Тајван.JR 675 Жакард ткаени Етничка металик сребрена сина, црна лента намали за шиење изработката дома декор 1-9/16" (40mm) 5 метри.

Главните карактеристики

Избор на клиент