.

.

Juvielich 4PCS 90 степени Количка за Поддршка на Шарки Кабинет Капак Шарки Фитинзи Прозорец Мебел Случај не ' Рѓосувачки Челик Цртање Сребро 66x38mm

Juvielich 4PCS 90 степени Количка за Поддршка на Шарки Кабинет Капак Шарки Фитинзи Прозорец Мебел Случај не

DEN 210.96

Пристапност
Во достапна форма

【Големина】Прошири Должина : 66mm/2.59";Прошири Ширина : 38mm/1.49";Дебелина : 1mm/0.03";Дупка со Дијаметар : 4mm/0.15". 【Висок Квалитет】Шарки, изградена на високи квалитет солидна од не 'Рѓосувачки Челик,со висока цврстина,отпорни на корозија и' рѓа-доказ. 【Лесно Installtion】Кабинет Фиока Шарки, со дупки за монтажа на зглоб,лесно да го инсталирате и да го замени со завртки. 【Широко Апликации】Погоден за домашна канцеларија ковчегот,плакар,кабинет,приказ врати,агол,кутии,humidors,кутии цигари,накит случај итн. 【Пакет Содржина】4 PCS x Свитлива Шарки.Опис : 1.Може да се отвори 90 степени виткање зглоб.Одличен анти-корозија својства,трајни да го користите. 2.Кабинетот Фиока Шарки, со дупки за монтажа на зглоб,лесно да го инсталирате и да го замени со завртки. 3.Погоден за домашна канцеларија ковчегот,плакар,кабинет,приказ врати,агол,кутии,humidors,кутии цигари,накит случај итн.Спецификација : Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Прошири Должина : 66mm/2.59" Проширена Ширина : 38mm/1.49" Дебелина : 1mm/0.03" Дупка со Дијаметар : 4mm/0.15" Пакет Содржина : 4 PCS x Свитлива Шарки.

Главните карактеристики

Избор на клиент