.

.

Lovejoy 68514447935 LC225 LC Тип Јака со Завртки (Пакување од 3)

Lovejoy 68514447935 LC225 LC Тип Јака со Завртки (Пакување од 3)

DEN 1267.44

Пристапност
Во достапна форма

Вклучува 1 јака со завртки.Бара два центри и брзо заврши центар да заврши на спојување.Користење со еден стандард L Тип центар (без јака порака, и 1 LC Тип центар (обезбедува јака прилог).LC Тип Јака со Шрафови (Не Spider) за употреба со LC Вид спојка.

Главните карактеристики

Избор на клиент