.

.

Airssory 50 Компјутери 5-Големина Железо Brooch Значка Наоди Назад Лепак на Лентата за Копчиња за Безбедност на Затворач со Пластична Кутија

Airssory 50 Компјутери 5-Големина Железо Brooch Значка Наоди Назад Лепак на Лентата за Копчиња за Безбедност

DEN 1780.80

Пристапност
Во достапна форма

Количина : 5 големина, 10pcs/големина, 50pcs вкупно.Материјал : Железо.Лесен За Користење : Не се потребни алатки, иглата ќе ви овозможи да се инсталира и да се отстранат лесно. 1/2/3 Дупки за шиење и топла лепила ќе лепак за тоа лесно и останува.DIY Занаети Додаток : Brooch грбот се добри за прикачување на монистра, dangles накит и разни наоди да се создаде уникатен и персоналните украси.Широка Примена : Pin на грбот може да бидат залепени на повеќето површини да DIY занаети, погоден за скапоцен камен изработката, шиење ткаенини, што corsage, име значки и повеќе.Боја : Brooch Findings_15/20/25/30/35mm.

Главните карактеристики

Избор на клиент