.

.

Мини Пренослива Батерија Управувана Биро Фан, Батерија & USB Напојува Рачни Фан со Атмосфера Светло & Светилка, Силно Струење, 3 Брзини, Мали Лични Рачни Вентилатор за

Мини Пренослива Батерија Управувана Биро Фан, Батерија & USB Напојува Рачни Фан со Атмосфера Светло & Светилка,

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

【Моќен Правец & Спокојство】 максимална ротирачка брзина на нашата маса фан е 3200 вртежи во минута, ладење ќе надолу веднаш.Ниски и средни поставки се пристојно и да се обезбеди мирниот проток на воздух.Фан работи на принцип на повеќе струење, но помалку шум да ви даде борат за спиење. 【Атмосфера Светло & Светло】 внатрешната сина LED светло го прави овој десктоп фан многу повеќе атрактивен, со што пријатна и убава атмосфера.На страна блиц светлина е доста светли и може да бидат корисни во темнина. 【Долго Работно Време & 3 Брзини】 Оваа мини батеријата полнење фан доаѓа со 2200m Ah батеријата, работат долги до 13 часа при ниска брзина амбиент.Тоа исто така може да работи со помош на USB кабелот вклучен.И 3 брзини може да се прилагоди меѓу низок, среден и висок според вашите барања. 【Преносни & Компактен】 Со преносни & компактна големина на 4.1 × 1.6 X 5.9 инчен, Тоа е погодно да се стави на овој мал лични фан во вреќа и го носат за активности на отворено. 【Широка Примена】 Дизајнирана со таписерии и модерен изглед, нашиот мал лични фан не може да работи само како биро фан, но, исто така, работи како преносни рачен фан, совршен за внатрешна употреба, како и на отворено кампување, планинарење, плажа и сл.Ако сте во потрага за нешто да се излади ќе надолу веднаш и лесно да се носат за време на активности на отворено како што кампување и пешачење, тогаш оваа мини преносни биро вентилаторот е целосно направен за тоа.Нашите лични биро фан доаѓа со 3200rpm високо-ротација мотор, дува силен струење да се спаси од топлотни удари.На 2200m Ah вградената батерија поддржува долго работно време, до 13 часот.Дизајниран со сина атмосфера светло & светилка, тоа може да ви донесе топло и убава атмосфера, како и да се користи како светло во темнината.

Главните карактеристики

Избор на клиент