.

.

Симпатична Силикони Со Крава Цртан филм Животни Слушалки Случај Компатибилен со Airpod 2 и Airpods1 Boba Чај Слушалки Покрие со Keychian за Девојки Тинејџери Деца Розова (Розова

Симпатична Силикони Со Крава Цртан филм Животни Слушалки Случај Компатибилен со Airpod 2 и Airpods1 Boba Чај

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Земјотрес превенција,Симпатична Girly Со Крава Форма случај за Airpod case1/2. Меки силиконски материјал, удобни и слатки,може да се полни вашиот airpod, без отстранување на airpod од случајот.Симпатична Girly Со Крава airpod случај ,како подарок за вашите пријатели и семејство.Сеопфатна заштита : 360° заштита за вашиот Pod полнење кутија.Не грижете се за гребнатини, нечистотија, вибрации и други дневна штета.Опремен со carabiner, тоа може да бидат обесени на кожна торба или појас за лесна употреба. 1. Симпатична Girly Со Крава Меки силиконски материјал со целосен пакет за подобро падне-proof2. Нема потреба да се отстрани заштитниот поклопец кога charging3. Airpods може да се стави во случај да се спречи тешко предмети од удирање и scraping4. Популарната елементи на Симпатична Girly Со Крава фигура, популарен со public5. Дизајниран за Air Pods, тоа секогаш ќе ги заштитува вашите слушалки од надворешни дамки и гребнатини, држејќи ги носат-слободен и чист.6. Компактен и лесен, преносни и лесен за чување.Име на производ : Airpods случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент