.

.

Црвено Крава Целосна Крем Млеко во Прав За 2,5 Кг (5.5 lb), кои се Направени Од Вистински Свежо Млеко, Производ на Холандија.

Црвено Крава Целосна Крем Млеко во Прав За 2,5 Кг (5.5 lb), кои се Направени Од Вистински Свежо Млеко, Производ

DEN 1100.16

Пристапност
Во достапна форма

Инстант Целосна Крем Млеко во Прав од Холандија ( Holland).Збогатен со Витамин А & Витамин D. Природни Калциум за Посилни Коски & Заби.Природни Протеини за Раст и Развој. 0% Транс Масти, Нема Додадена Боја, Вкус, Конзерванс & Натриум.Инстант Целосна Крем Млеко Во Прав.

Главните карактеристики

Избор на клиент