.

.

Светла Месинг Нерѓосувачки Челик Пијано Зглоб 3/4 Широк 3 Должина - 180 Степен Стоп - 1 Пар | H11-ПИЈАНО-7518BP (1)

Светла Месинг Нерѓосувачки Челик Пијано Зглоб 3/4 Широк 3 Должина - 180 Степен Стоп - 1 Пар | H11-ПИЈАНО-7518BP

DEN 214.80

Пристапност
Во достапна форма

Изработени од нерѓосувачки s Length : 3" Отвори Ширина : 3/4" Лист Големина : 5/16" секој Степен Отворање : 180 степен запре.teel со светли месинг заврши.Овие пијано шарки се изработени од челик со применува месинг позлатен заврши.Пакетот содржи (1) еден пар на шарки.Долго континуирано шарки може да се користи на пијано, suitcases, чанти, итн.Тоа е совршен апарат за градење или реставрација проекти се потребни овој тип на шарки.Должина : 3" (75mm)Отвори Ширина : 3/4"(18mm) Leaf Големина : 5/16" секој Степен Отворање : 180 степен запре answer : ___________________________ NOTE : Ние не обезбеди завртки за оваа точка!Пијано шарки се направени за да одговара на полна висина на вратата, па тоа може да го носи тешки врати и да траат многу подолго од стандардните шарки.На лесно се монтира continious шарки совршен апарат за градење или реставрација проекти се потребни овој тип на шарки.

Главните карактеристики

Избор на клиент