.

.

Gazechimp 16:9 HD Проекција на Екранот систем за домашно Кино, Филм Проектор Екрани 60-100inch Висок Контраст Свитлива и Лесни - Бела, 60inch

Gazechimp 16:9 HD Проекција на Екранот систем за домашно Кино, Филм Проектор Екрани 60-100inch Висок Контраст

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

Свитлива и лесни за лесно складирање или транспорт.Prefessional засилен црна граници, Со подготвени направени удирани со тупаници дупки за едноставни и лесно да се постави. 16 : 9 HD проекција екран направен од одлични бели стаклени влакна, анти-браздата, со висок контраст.Одлично за Состанок и Конференција, Училница Обука, Јавна Дисплеј Дома Кино, Партија, КТВ, Игра, Дворот Филм и др.Висока добивка и голем агол.Опис : - 16 : 9 HD проекција екран направен од одлични бели стаклени влакна, анти-браздата, со висок контраст. - Свитлива и лесни за лесно складирање или транспорт. - Голема добивка и голем агол. - Prefessional засилен црна граници, Со подготвени направени удирани со тупаници дупки за едноставни и лесно да се постави. - Одлично за Состанок и Конференција, Училница Обука, Јавна Дисплеј Дома Кино, Партија, КТВ, Игра, Дворот Филм и др.Спецификација : - Материјал : Полиестер - Size : - 60inch(Wx H) : прибл. 133x75cm/52.36x29.53inch - 72inch(Wx H) : прибл. 159x90cm/62.60x35.43inch - 84inch (Wx H) : прибл. 186x105cm/73.23x41.34inch - 100inch(Wx H) : прибл. 220x124cm/86.61x48.82inch Package Вклучува : 1 Парче Проектор Screen Note : Бои може да бидат различни, поради различни monitor display.Ве молиме оставете малку разликата во големината дует за рачно мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент