.

.

YUERR Преносни Мини Фан Рачни Фанови За Ладење на Воздухот 3 Брзини Прилагодливи USB Полнење Мала Маса Биро Фан Лични Тивка Eyelash Фан За Деца Жени Мажи Дом Канцеларија Па?

YUERR Преносни Мини Фан Рачни Фанови За Ладење на Воздухот 3 Брзини Прилагодливи USB Полнење Мала Маса Биро

DEN 191.52

Пристапност
Во достапна форма

????ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН -компактни мини дизајн на вентилатор, големината само 13.8* 7.8* 2.7 cm/ 5.4* 3* 1in, тежина 85g/0.2 lb.Цртан филм мал вентилатор е лесно да се носат, може да се стави во вашиот џеб или торба.Совршен за внатрешна, надворешна и патување. ????USB ПОЛНЕЊЕ - мали биро фан може да го користите USB кабелот додека е во пакет да ја полните тоа.Компатибилен со повеќето компјутери, лап-топ компјутери, преносни полначи, и други уреди со USB излез.Целосна наполнетост може да ги поддржи 2 до 4 часа работа. ???? 3 БРЗО ПРИЛАГОДЛИВИ - На рачни фан може да се прилагоди помеѓу ниска, средна и висока брзина според вашите потреби со копчето.Моќен правец на уште тивка работа, Без бучава ќе бидат генерирани, и вашата работа и остатокот нема да биде нарушен. ????ДИВЕРЗИФИЦИРАНО КОРИСТИ - батерија-управувана фан е совршен партнер во овие топли летни да се задржи кул кога работат, студираат, купување, одење, да се патува, затворен или отворен.И со база на мини табела фан може да се користи како мобилен телефон држачот. ????ЛАДЕЊЕ во ЛЕТО - Нашите мали преносни lash фан ќе биде идеален подарок за вашите пријатели, семејство, пријатели на денот на Мајката, Таткото ден, на Велигден (недела), Свети Патрик Ден, Денот на Вљубените.Погоден за стилски девојки, момчиња, мажи, жени и деца.Боја : Розова.

Главните карактеристики

Избор на клиент