.

.

Обновливи Пластични Папагал Фидер Храна, Вода Сад Гулаби Птици во Кафез Песок Шолја за Хранење Удобно и Еколошки

Обновливи Пластични Папагал Фидер Храна, Вода Сад Гулаби Птици во Кафез Песок Шолја за Хранење Удобно и Еколошки

DEN 48.48

Пристапност
Во достапна форма

На фидер може да се обезбеди уредно и удобен вода или семе снабдување за вашите птици.Не-токсични, безопасни, безбедни за домашни птици да се користи.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Дизајниран со дупчиња се справи, е погоден за виси на птичји кафез.Не-токсични, безопасни, безбедни за домашни птици да се користи.На фидер може да се обезбеди уредно и удобен вода или семе снабдување за вашите птици.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Главните карактеристики

Избор на клиент