.

.

Unclesams чадор продавница на NY GustBuster Proseries Злато 62 Морнарица

Unclesams чадор продавница на NY GustBuster Proseries Злато 62 Морнарица

DEN 1564.80

Пристапност
Во достапна форма

#1 голф чадор на PGA Tour, ПОЗИТИВНИ КРИТИКИ ен-ен, ФОКС ВЕСТИ, ПАМЕТНИ ПАРИ MAGIZINE.Fiberglass вратило, гумена рачка.Dual крошна.Ќе не invert во 55+ mph правец.Ограничен Доживотна гаранција. 62 инчен dual крошна windproof чадор.Често копирани, никогаш нема да се удвои.

Главните карактеристики

Избор на клиент