.

.

2 x 11/16 Не-Mortise Светла Месинг Позлатен Шарки | 2 Pc/Пакет | Кабинетот, Шкафот оков за Мебел | H11-H529ABP

2 x 11/16 Не-Mortise Светла Месинг Позлатен Шарки | 2 Pc/Пакет | Кабинетот, Шкафот оков за Мебел | H11-H529ABP

DEN 2352.00

Пристапност
Во достапна форма

Овие не-mortise шарки се изработени од челик со применуваат светла месинг заврши.Пеперутка не mortise шарки е совршен за употреба на кабинети, шкафови, кутии и други гроздобер и нов мебел.Вкупната големина : 2" x 7/8" (51 mm x 22 mm).Центри : 1-5/8" и 3/4" Зглоб Проекција : 1/4" Зглоб Проекција : 1/16".Пакетот содржи еден пар на шарки, без монтажа хардвер.Центри : 3/4" и 1 5/8" (19 мм и 41 mm) Вкупно Димензии : 2" x 7/8" (51 mm x 22 mm) Зглоб Проекција : 3/16" (4.8 мм) Зглоб Проекција : 1/16" (1.6 мм) Нашите не mortise шарки се добро решение за замена на стариот хардвер на кујната кабинети, шкафови, прозорци и др.Дизајнот на овие bi пати вратата шарки, им овозможува да биде лесно да се монтира на врата рабови, избегнување на chiseling и mortising нив за инсталација.На bifold шарки совршен апарат за изградба на проектите се потребни ваков тип на шарки.

Главните карактеристики

Избор на клиент