.

.

Amamcy Симпатична Тигар Мобилен Телефон Носителот Стојат, Дрвени паметен Телефон Биро Држач за iPhone Xs/Max/XR/X/8/7 Плус/Google Пиксели/Samsung Галакси Забелешка

Amamcy Симпатична Тигар Мобилен Телефон Носителот Стојат, Дрвени паметен Телефон Биро Држач за iPhone Xs/Max/XR/X/8/7

DEN 369.36

Пристапност
Во достапна форма

СИМПАТИЧНА КУЧЕ ТЕЛЕФОН СТОЈАТ Нашата симпатична телефон носител е дизајниран со кученце куче, елени, слон, силна дете,и др.Тие не се само телефонот стои, но исто така и симпатична биро украси да се направи да се чувствувате релаксираат, кога играте со телефонот.Парична КАЗНА ИЗРАБОТКА Направен од природно дрво со добар полирање.Таму е мазна жлебот на застане да се сфати на телефонот.Врз основа постојат 3 rubbers која го подобрува триење, па тоа е против пролизгување дури и ставање на стаклена маса.КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со сите i Phone, LG, Sony, Андроид или други паметни телефони, како на i Phone 13, 12,11, XS Max XR7 8 Плус, Huawei, Галакси S7 S6 S8, Забелешка 6 5, LG, Sony, Другар, па дури и со телефон случај.Тоа игра добра улога во вашата кујна, канцеларија, ноќната, трпезариска маса и така натаму.ДОБАР АГОЛ на ГЛЕДАЊЕ Големина е за 3,9 x 3.5 x 3.1 инчи (прикажано како на сликата), совршен за сите марки на паметни телефони.Можете да го поставите вашиот телефон или мини таблет вертикално или хоризонтално, обезбедување на вас со совршен агол на гледање за да пребарувате видео клипови, читаат книги, проверка на мејлови, видео конференции, онлајн разговори итн.УБАВ ПОДАРОК Нашата симпатична куче телефонот стои се симпатична и здрав.Со добар полирање и kawaii дизајн, тие се убав подарок за себе, пријателите и семејството, особено за домашни навивачи.Тие ќе бидат возбудени кога се прима како убав телефон, носителот.

Главните карактеристики

Избор на клиент