.

.

Магијата Алатка за Епоксидна Сјајот Чаши Tumblers Одлуки, Специјално Направени Миксер Blender се Применуваат за Мешање Епоксидна Смола Акрил, Многу Лесен за Ракување и Чи?

Магијата Алатка за Епоксидна Сјајот Чаши Tumblers Одлуки, Специјално Направени Миксер Blender се Применуваат

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Мора да Имаат за Tumblers : Совршен за DIY епоксидна сјајот tumblers.Одлична алатка за мешање смола која може да се направи вашата шолја занаети погледнете повеќе непречено и убава.Лесен за Чистење : Нашата епоксидна stirrer е направен од најдобрите квалитетни нерѓосувачки челик што може лесно да се чисти под свежа вода за пиење.Нема да рѓа или пауза во текот на времето.Батеријата Напојува : Нашата акрилик миксер се напојува од страна на 2 АА батерии (не се вклучени), нема потреба да се најде приклучок, нема потреба да се грижите за неуредна жици.Лесен за Користење : вклучување на прекинувачот со моќен мотор, стави го во чаша со епоксидна, тогаш ќе ги добиете саканиот се разредува смола.На ниско ниво на бучава моторни едвај го прави звук.Smart Дизајн : може да издржи од себе за да зачувате простор, така што не треба дополнителна се залагаме за тоа.На frothing стапче може да се дојде до работа веднаш и континуирано кога ќе го вклучите, не треба да се задржи вашиот прст на копчето за напојување на тоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент