.

.

Роберт Kaufman Ткаенини Lunn Studios Уметничките Batiks Добредојдовте на Рајот се Тркалаат До 40 2.5 инчен Ленти Jelly Roll Kaufman RU-1004-40, Избрани

Роберт Kaufman Ткаенини Lunn Studios Уметничките Batiks Добредојдовте на Рајот се Тркалаат До 40 2.5 инчен Ленти

DEN 559.20

Пристапност
Во достапна форма

Прецизност намали ткаенина ленти се елиминира досадни и одземаат многу време рака сечење. 100% памук ткаенини; ватенка и модни тежина; сече и се пакуваат од страна на Роберт Kaufman Ткаенини.Вклучува 40 ленти.Precut ткаенини не треба да биде машина за laundered пред да го користите.Секоја лента мерки 2.5x44 инчи.Желе Ролни се згодни, професионално се намали assortments на боја-координирани 2.5x44-инчен материјал ленти.Овие прецизност исечете форми елиминира досадни и одземаат многу време рака сечење додека подобрување piecing точност.

Главните карактеристики

Избор на клиент