.

.

JIASUQI Атлетик Пешачење Вода Чевли на Боса Аква Пливаат Спортски Сандали Одење Чевли за Жени Мажи

JIASUQI Атлетик Пешачење Вода Чевли на Боса Аква Пливаат Спортски Сандали Одење Чевли за Жени Мажи

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Spandex ткаенина.Гумен ѓон.Совршен за Брзо Сушење Материјал : Мека горниот дел со се водат дише ултра мала тежина ткаенина за брзо одвод и крстот вентилација помош чевли се исуши побрзо,и создава ладилникот и поздрав чевли средина,исто како чорапи, флексибилни и удобно.Дише Insole : Флексибилни табани со дупки се направени од мека ЕВА материјал, тие можат да апсорбираат шокови и намалување на мускулен замор во нозете и нозете.Лесно и Исклучува : повлече допрете го на пета овозможува лесно да се стави на.Удобен shoelace/ магија рака затворање дизајн помага брзо да се прилагоди на чевли според ширината на нозе, бидете сигурни дека чевлите се цврсто фиксирани на нозете, па како не, да се грижите за испаѓање лесно.Безбедност & Не се лизга : Надгради анти се лизга гумени единствена и мека задебелена insole може да се обезбеди побезбедна влечење, да се спречи лизга и паѓа, и да се заштити вашите нозе од остри карпи и камења.Повод : Совршен за на плажа игри, пешачење, пливање, базен, сурфање, воден парк, пловењето, риболов, пешачењето, јога и други затворен и отворен, во слободното време и спортски активности.Особено за семејни излети!.Главни карактеристики : .Пешачење сандала-стил вода чевли.Се лизга на затворање.Не се лизга outsole.Брзо сушење.Боса чувство.Лесни и флексибилни.

Главните карактеристики

Избор на клиент