.

.

Велч е Пенливо Сок Коктел, безалкохолни Црвено Грозје, 25.4 Унца (Пакување од 12)

Велч е Пенливо Сок Коктел, безалкохолни Црвено Грозје, 25.4 Унца (Пакување од 12)

DEN 791.76

Пристапност
Во достапна форма

Безалкохолни, па целото семејство може да уживаат.Deliciously освежување со светлина, шампанско сензација.Резолуцијата пакет голема за посебни прилики.Вкусно црвено грозје со пенливи пресврт.Тоа е сок коктел направен за целото семејство.

Главните карактеристики

Избор на клиент