.

.

Мултифункционален виткање ѕид-монтирани полнење фан,ноќ светлина,лични фан кулер десктоп фан,три-брзина молчи,5200mAh батерија за напојување,монтажни батеријат

Мултифункционален виткање ѕид-монтирани полнење фан,ноќ светлина,лични фан кулер десктоп фан,три-брзина молчи,5200mAh

DEN 647.52

Пристапност
Во достапна форма

Уникатен виткање дизајн, лесно да се носат, погодна за внатрешна спалната соба и на отворено. 360° прилагодување : горе и долу, лево и десно 360° фиксна ротација, може да се постигне максимален опсег од 360° снабдување воздух, нагоре и надолу 90° виткање на вредноста, дали ќе се седи или лежи долу, можете да најдете удобно дува агол, испраќање физички правец на просторијата Секој агол.

Главните карактеристики

Избор на клиент