.

.

GASINCE Рачни Фан , Мали Лични Преносни Фан USB Полнење Eyelash Вентилатор за Шминка 6-13Working Часа Управувана Мали Шминка Eyelash Вентилатор за Девојки Жените Затворен Патување И

GASINCE Рачни Фан , Мали Лични Преносни Фан USB Полнење Eyelash Вентилатор за Шминка 6-13Working Часа Управувана

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

【ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА】GASINCE Преносни рачен фан бил изграден со трајни brushless мотор , 2000m Ah Батерија 18650 обезбедува 6-13 работни часови, insdie кои можат да кој е 8 пати повеќе отколку повеќето мини фан,па можете да уживате во фан целиот ден за време на отворено или во внатрешноста настани. 【3 ПРИЛАГОДЛИВИ БРЗИНА НИВО】 Можете да ги контролирате правец на обемот од бавно,среден и брз според различни потреби, Тоа може да биде десктоп фан или рачни фан да ги задоволи вашите различните потреби со кул дизајн,за сува eyelash,кожата крем и спреј кога ќе треба мали преносни рака одржа фан за примена на шминка. 【МОЌНИ, а СЕПАК МОЛЧИ】 Ous рачен пренослив фанови се во можност да генерираат до 4200 ВРТЕЖИ во минута во максимална брзина на прилагодување, додека сеуште одржување на релативно тивка decibel,тивко доволно да спие. 【РАБОТА ДОДЕКА го ПОЛНИТЕ】Се напојување од USB уреди како што се компјутер,лаптоп,powerbank,Gasince преносни рачен фан Зема 2,5 часа за да се добие целосно наполнета,е во можност да континуирана работа, кога тоа се поврзува со напојување. 【ПРЕНОСНИ ГОЛЕМИНА】GASINCE лични вентилатор, дизајниран со преносни тежина 8.8 оз и мини szie : 4.3*1.9*8.8 инч,Лесен за носење и чување на податоци за вас.Исто така е идеален рачни вентилатор за топлотни удари лето патување кампување подарок за деца и жени ,Идеален за & Travel & Сува Eyelash.Боја : Розова.

Главните карактеристики

Избор на клиент