.

.

Кампување Кригла - Кафе Кригла Set - Glamping Екипажот Смешно Појавување На Семејството Девојки Кампување Патување

Кампување Кригла - Кафе Кригла Set - Glamping Екипажот Смешно Појавување На Семејството Девојки Кампување Патување

DEN 1766.40

Пристапност
Во достапна форма

22 OZ КАПАЦИТЕТ КРИГЛА ПИВО : совршен стакло за уживање craft пива особено craft пиво од Германија и Белгија .Дизајнот е додадена Злато Уреденост на Врвот и На Дното.Оваа чаша е исто така погоден за студенти, деца, кога го донесе на училиште со мала тежина и издржливи да го издржат ударот.Производот е погоден за партиите, ужива во пиво, скара, декорирање бар, ресторан, учество во Октоберфест фестивал на пивото.

Главните карактеристики

Избор на клиент