.

.

Brixton Мажите Заклетва Iii Мрежа Капа

Brixton Мажите Заклетва Iii Мрежа Капа

DEN 672.00

Пристапност
Во достапна форма

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Прилагодливи затворање.Рака Мие Само.КЛАСИЧЕН СТИЛ - На Brixton Заклетва III црна мрежа капа е стилски парче headwear со чиста, класичен дизајн.УДОБНОСТА СО BREATHABILITY - Има мрежа назад, оваа бејзбол капа му овозможува на вашиот шеф да диши, намалувајќи пот израстоци.ИЗДРЖЛИВИ - Стручно направена од високо-квалитет на памук и полиестер, нашите структурирана 5-panel станот бил шапка е сигурен избор за секојдневна употреба.ПРИЛАГОДЛИВИ ЗАТВОРАЊЕ - Да се обезбеди најдобро одговара, овој кул шапка има прилагодливи рака затворање.РАКА МИЕ САМО - Ова Brixton шапка само треба повремени миењето на рацете да го задржи својот убав изглед. "BRIXTON МАЖИТЕ ЗАКЛЕТВА III МРЕЖА КАПА На Brixton Заклетва III мрежа возач на камион шапка е совршен headwear придружник за вашето вежбање и на отворено авантури.Тоа е структурирана, 5-panel изградба, со mesh назад за breathability и додаде удобност; за прилагодливи пластични предвремени затворање на задната страна ја олеснува одлично се вклопуваат.Durably направена од врвен квалитет памук(60%) и полиестер(40%), оваа црна шапка е исто така одлична за вообичаена, секојдневна употреба.Оваа работи капа исто така се одликува со везени печ на насловната со разбраното Brixton брендирање да го додадете на својот кул атмосфера.ОНА што НИЕ се ЗАЛАГАМЕ ЗА Brixton се залага за извршување на искуство.Нашиот пристап започнува со класичен silhouettes реинтерпретирано да се задоволат потребите на модерното живеење.Нашите производи се изведе својата инспирација од workwear низ неколку генерации - од морнарите и aviators, да каубојци и работници, и пошироко.Едноставно кажано, Brixton е облека и headwear се инспирирани од минатото, изграден да се живее во сегашноста. "Главен во Brixton колекција, на Заклетва III е еден од нашите оригинални snapback стилови.Кој медиум профил, шест-панели, и custom-везени далноводи, на Заклетва III испорачува одговара, се чувствуваат, и изгледот што го сакате, во секое време.

Главните карактеристики

Избор на клиент