.

.

Масти Квартал Ткаенина Снопови Пре-Сече Quilting Памук Тексас Мека Печатени Assortments,Добар Квалитет Занает Крпа Пакет Плоштади,DIY за Шиење Изработката Зголеми Вкус(Цвет 7

Масти Квартал Ткаенина Снопови Пре-Сече Quilting Памук Тексас Мека Печатени Assortments,Добар Квалитет Занает

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

Масти Четвртини Quilting Ткаенина Снопови.Ткаенини за Квалитет : 100% Памук, тексас.Пред-намалување на Ткаенина Msmt : 18 од 20.5 Инч.Тема : Тексас Цвет Асортиман.Количина : 7pieces.Најдобар избор Комбинација.DIY Шиење Scrapbooking.Quilting и Шиење Изработката.Тенок, но сосема во ред за облека.цврст, печати,жакард тексас за избор.пред-намалување на маснотиите четвртини и по-двор опција.Пред-намалување на Ткаенина Msmt : 18 од 20.5 Inches Theme : Печатени Тексас масти квартал Assortments Pattern : Избрани patterns Wash настава : Измијте се со ладна вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент