.

.

Hacoly 100 Компјутери Круг Морнарица Серија Копчето за Шиење Дрвени Копчиња Scrapbooking 2 Дупки Уметности и Занаети DIY Декорација на Децата Manual Копчето Сликарство рачно изра

Hacoly 100 Компјутери Круг Морнарица Серија Копчето за Шиење Дрвени Копчиња Scrapbooking 2 Дупки Уметности и

DEN 70.56

Пристапност
Во достапна форма

Материјали : дрво, големина : 15mm.MUTIFUNCTION - Копче за DIY Изработката, плетење, капчиња, scrapbooking, шиење, картичка makingand embelishments.ДЕКОРАТИВНИ ИЗБОР - Оние убави шиење копчиња се дизајн за декоративни ткаенини, облека, грб, кошула, фармерки, јакна, крпа за да се шие на.ГОЛЕМА Подароци Божиќ подароци за семејството и пријателите, Годишнина подарок, Денот на Вљубените подароци, Мајки " Ден на подарок, бебе туш подарок, Роденденски подароци.ТОПЛО добредојде-за Мали предмети, ве молиме да ги задржи подалеку од деца и домашни миленици.Функција : Идеален за разни занает проекти.Студентите ќе уживаат да ги користите за да додадете длабочина и интерес за колажи, кукли, маски, филц проекти, играчки и украси.Совршен за само за stringing која ќе се развие рака-око координација и patterning вештини.Тие можат да се применат во различни ситуации, како што се уметност и занает, проект, збирки, плетење, капчиња, дете кошула, занаети DIY, шиење облека, бележник декорација, итн.Копчиња се совршен елементи за DIY, можете да го подготвите вашиот материјал доволно, а потоа се создаде вашиот чиста рака-направи уметничко дело со вашите деца.Или можете да ги мобилизираат своите деца, фенси, за да дознаете на светот во нивните очи.И секако, ќе може да се претстави подарок направен со прекрасни копчиња како подарок карта за вашите пријатели или семејство, што е толку уникатно и полн со љубов, дека тие ќе го сакам за сигурно.Топло забелешки : 1.Мали предмети, ве молиме да ги задржи подалеку од деца и домашни миленици.2.Овие копчиња беше рачно изработени дрво занаети,не совршенство,се Надевам дека ќе разбере.но тие се навистина убава за да DIY или шиење на деца крпа,ќе ги сакал. 3.Молам да ги споделите вашите уметнички дела со нас ако сакате, да ги инспирира другите и нека се повеќе луѓе паѓаат во љубов со копчиња-уметности.Пакетот вклучува : 100* дрвени копчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент