.

.

Razer Тартарус v2 Игри Тастатурата: Гра-Мембрана Копчето се Префрла - 32 Програмабилни Копчиња - Индивидуализира Chroma RGB Осветлување - Програмабилни Макроа - Класична Црн?

Razer Тартарус v2 Игри Тастатурата: Гра-Мембрана Копчето се Префрла - 32 Програмабилни Копчиња - Индивидуализира

DEN 936.00

Пристапност
Во достапна форма

Висока-Перформанси на Гра-Мембрана Прекинувачи : Обезбедува тактилни повратни информации на механичкото копче на удобни, меки-cushioned, мембрана, гума купола префрлете се погодни за игри на среќа. 32 Гра-Мембрана Копчињата за Повеќе Hotkeys и Активности : Совршен за игри или интегрирање во креативни workflows со целосно програмабилни копчиња.Thumbpad за Подобрување на Движење Контроли : 8-начин насочен thumbpad овозможува повеќе физички контроли за конзола-ориентирана играчи и повеќе ергономски искуство.Целосно Програмабилни Макроа : Razer Hypershift овозможува за сите копчиња и притискање на копче комбинации за да се remapped да се изврши сложени команди.Крајната Персонализација поддржува 16 8 милиони бои од посебно позадинско осветлување на копчињата.Боја : Класична Црна | Стил : Тартарус v2 - Гра Мембрана Прекинувачи.

Главните карактеристики

Избор на клиент